Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Підприємство «без печатки» - оцінка адвоката

печатка підприємства

Ми не втомлюємося повторювати, що нинішня влада робить все для того, щоб жити та вести справи в Україні стало зручніше. Однією з таких оптимізацій стало скасування зобов’язання суб’єкта господарювання мати власну печатку. Ця ініціатива знайшла нормативне закріплення в Законі України від 15.04.2014 р №1206-18.

Оцінюючи наслідки законодавчої новели за минулі 8 місяців за інформацією в Єдиному реєстрі судових рішень, ми не знайшли жодного спору, пов’язаного із визнанням договору без печатки не дійсним, або за фактом перевищення повноважень чи зловживання. Все ж, враховуючи короткий строк дії законодавчої норми, рекомендувати клієнтам юридичної компанії «ПравоГруп» (м. Вінниця) відмову від використання печаток – шляхом внесення відповідних змін в установчі документи, не поспішаємо.

Детальніше: Підприємство «без печатки» - оцінка адвоката

Чи потрібна адвокату зухвалість?

Адвокат по семейным делам

Складно розібратися в тому, що ж насправді призводить подружжя до рішення «розлучитись». На мою думку, матеріальна сторона не завжди грає «першу скрипку», адже багато хто просто втомлюються терпіти, любити, прощати; можливо через реальні, або уявні образи; трагедії, або просто побутові негаразди. В будь-якому разі сатисфакції сторони шукають у захисті своїх майнових інтересів, які, за звичаєм, і складають матеріальний зміст шлюборозлучних процесів.

Детальніше: Чи потрібна адвокату зухвалість?

Як перевірити контрагента (потенційного партнера)?

Як самостійно перевірити партнера

Впровадження мережевих технологій привносить багато нового в життя сучасної людини, а також відчутно впливає на якість надаваних адміністративних і юридичних послуг. Суспільство хоча і засуджує та побоюється деяких наслідків «інформатизації», але, в цілому, приймає їх. Чого тільки варті дискусії на теми «світового уряду», «електронного концтабору» і т.п.?!

Але як би там не було, використання мережевих технологій в організації взаємодії держави та громадянина створює нові можливості.

Детальніше: Як перевірити контрагента (потенційного партнера)?

Банк "Фінансова колонія"

або як не дозволити себе зв'язати зобов'язаннями

фінансова колонія

В наш яскравий час, в першу чергу, очікуєш підступів з боку держави, продавців у гастрономі, пройдисвітів на вулиці. Тому саме до них завжди ставишся з більшою часткою упередження.

Не новина, що деякі банки в Україні також користуються сумнівною репутацією. І дивує найбільше те, що побудувати бізнес на обмані прагнуть як великі, так і малі фінансові установи.

Детальніше: Банк "Фінансова колонія"