Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

ЗАХИСТ ПРАВ У ЦИВІЛЬНИХ СПОРАХ

Захист прав у цивільних спорах

Однією з юридичних послуга якою найчастіше звертаються до фахівців компанії «ПравоГруп» є представництво інтересів у суді: господарському цивільному та адміністративному. Володіючи багатим досвідом участі в судових засіданнях як на стороні позивача, так і відповідача, наші юристи та адвокати якнайкраще вирішують проблеми своїх клієнтів.

З метою зміцнення правової позиції клієнта ми вдаємося до застосування багатьох процесуальних інструментів, які, в залежності від ситуації, дозволяють виграти час, знайти потрібні докази, виявити та знешкодити процесуальні диверсії опонентів; в цілому, реалізувати права клієнта у встановлений законодавством спосіб.

Для захисту прав та інтересів у цивільних спорах фахівці компанії «ПравоГруп» надають наступні юридичні послуги:

  • складання позову;
  • складання запитів до органів державної влади для отримання документів та інформації;
  • подання клопотань про забезпечення позову (накладення заборони на відчуження майна, тимчасового застереження, тощо);
  • подання скарг на неправомірні рішення суду;
  • представлення інтересів у судах першої інстанції;
  • представленні інтересів при розгляді апеляційних та касаційних скарг;
  • представлення інтересів на стадії виконання рішення суду.

Якщо хтось своїми діями чи бездіяльністю поставив під загрозу Ваші інтереси, обмежує реалізацію прав, прагне захопити майно – не зволікайте. Зверніться за консультацією до адвокатів та юристів компанії «ПравоГруп» , які зуміють відстояти Ваші права.

Навіщо потрібен адвокат (професійний юрист)?

Навіщо потрібен адвокат

Реалізація прав людини в системі українського судочинства є зовсім не простим завданням тим, хто не стикався з цією сферою відносин раніше. І тут справа не у «людському факторі», з яким ми звикли стикатися у переважній більшості владних установ, а в звичайному дотриманні основних вимог процесуального права до форми та змісту документів.

Доводить це простий приклад. Юридична вага позовної заяви визначається наведеними в ній нормами матеріального права із обов’язковим посиланням на порушені статті законодавства про права та інтереси особи, а також статті, якими встановлено підстави звернення до суду для захисту своїх прав.

Чи зможе виконати всі вимоги громадянин, який донедавна не стикався з подібними завданнями? Звичайно, що ні! Навіть у разі проходження прискореного курсу цивільного та цивільно-процесуального права, бажаного результату навряд чи буде досягнуто, бо перепонами в написанні якісної позовної заяви можуть стати відомі стилістичні труднощі та відсутність досвіду.

Врешті-решт, складанням позову всі можливі перешкоди не обмежуються – попереду чекає шлях в коридорах суду та державних інстанцій, де кожна найменша перепона (зумовлена, приміром, згаданим «людським фактором») може стати приводом для непорозумінь та конфліктів.

Все вищенаведене є цілком справедливим стосовно вчинення будь-яких інших процесуальних чи цивільних дій.

Тому інститут адвокатури та послуги професійних юристів є необхідними, в першу чергу, громадянам для захисту їх інтересів, повноти реалізації конституційних та цивільних прав.

Участь кваліфікованих юристів компанії «ПравоГруп» у вирішенні Ваших проблем забезпечить обґрунтування правомірності інтересів, формулювання позиції та доведення правоти в суді. Наші адвокати допоможуть з легкістю подолати інші процесуальні труднощі, зберегти кошти, час, «нерви» та хороше самопочуття. З нами Ви зможете досягнути бажаного результату.
Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "Правогруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ», «Реєстрація ПП», «Реєстрація ФОП».