Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

РЕЄСТРАЦІЯ ФОП У м. ВІННИЦЯ: ПЕРШІ КРОКИ

ФОП - перший крок у бізнесі

Реєстрація ФОП – це вдалий вибір організаційно-правової форми ведення бізнесу для підприємців початківців. В порівнянні з процесом створення та реєстрації юридичної особи – ПП чи ТОВ – ФОП наділений частково іншим обсягом господарських та цивільних прав та обов’язків. Також ФОП можна назвати унітарною організаційно-правовою формою , в якій повним обсягом правомочності володіє одна особа. У зв’язку з цим, процес реєстрації ФОП є простішим за інші та менш витратним.

Для реєстрації ФОП у м. Вінниця достатньо однієї зустрічі з фахівцем Юридичної компанії «ПравоГруп», на якій фіксується необхідна інформація, знімаються копії документів, підготовлюється довіреність на представництво інтересів з питань реєстрації ФОП (за Вашим бажанням), яку можна завірити в нотаріуса у зручний для Вас час та без черг.

Укладання договору про співпрацю, фіксація реєстраційних даних, копіювання необхідних документів займе 30 хв., посвідчення довіреності 30 хв.

Що ми робимо для реєстрації ФОП

Надавши юристові компанії «ПравоГруп» всі необхідні дані, Ви можете більше не відволікатися від своїх справ – решту роботи ми виконаємо самостійно. У пакет послу з реєстрації ФОПу м. Вінниця входять:

  • усі реєстраційні операції у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Вінницького міського управління юстиції, відділах Пенсійного Фонду України, податкової інспекції, управління статистики;
  • замовлення та отримання печатки ФОП (за Вашим бажанням);
  • замовлення та отримання свідоцтва платника податку на додану вартість (за наявності підстав);
  • замовлення та отримання свідоцтва платника єдиного податку.

Після реєстрації ФОП Ви отримуєте все, що потрібно

За підсумками реєстраційних операцій надається пакет документів:

  • виписка про державну реєстрацію ФОП;
  • довідка з податкової інспекції про взяття на облік (за ф. 4-ОПП);
  • повідомлення з Пенсійного Фонду про взяття на облік платника єдиного соціального внеску (ЄСВ);
  • свідоцтво платника податку на додану вартість (за наявності підстав).

Таким чином, реєстрацію ФОП у м. Вінниця буде завершено за 5 днів після початку співпраці з Юридичною компанією «ПравоГруп».

P.S. Варто знати

У зв’язку з тим, що право на ведення підприємницької діяльності надається фізичній особі, державна реєстрація, а також подання в подальшому звітності відбувається за місцем реєстрації громадянина.Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "Правогруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ у м. Вінниця», «Реєстрація ПП у м. Вінниця».