Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Адвокати для бізнесу

Юридична компанія «ПРАВОГРУП» вже десятиліття здійснює правове забезпечення бізнесу!

За 10 років роботи «ПРАВОГРУП» є одними з лідерів надання юридичних послуг у м. Вінниця та у Вінницької області! За цей час здобули тверду довіру від клієнтів.

Досвідчені юристи займаються правовим супроводом господарської діяльності підприємств.

Основна стратегія компанії - стати надійним партнером і пропонувати швидкі, ексклюзивні рішення для кожного клієнта.

Основною сферою діяльності компанії є надання правової допомоги як комерційним організаціям, так і фізичним особам у таких галузях права:

  • податковому;
  • господарському;
  • адміністративному;
  • цивільному;
  • починаючи від надання консультативних послуг, до представництва клієнта суді.

Серед корпоративних клієнтів понад 100 компаній із гучним ім’ям. Значний досвід і професіоналізм підтверджені численними позитивними відгуками клієнтів та номінаціями в бізнес-рейтингах.

За останній рік юристами компанії було виграно більше 70-ти справ!

Юридична компанія «ПРАВОГРУП» Вінниця відома для загалу, як компанія, що займається вирішенням податкових спорів та комплексним юридичним супроводом сільськогосподарських підприємств. Командний підхід, глибокі теоретичні та практичні знання в бізнесі та сфері юриспруденції, регламентують найбільш ефективні рішення на будь-якому етапі реалізації проекту.

Відвідавши наш офіс в центрі м. Вінниця Ви отримаєте вичерпну юридичну консультацію досвідченого та авторитетного адвоката.

Запрошуємо Вас на консультацію!
Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги в м. Вінниця».


Взнати більше про послуги юридичної компанії "ПравоГруп" в м. Вінниця та Вінницькій області: