Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Послуги сімейного адвоката

У сучасному суспільстві до розлучень почали ставитися простіше. Але це не робить сторони розлучного процесу стійкішими або захищенішими від емоційних, душевних і матеріальних потрясінь.

Збереження сім'ї - це найважливіше, але коли не залишається можливості виправити ситуацію своїми зусиллями, приходить час подбати про своє майбутнє.

У разі якщо подружжю не вдається досягти згоди щодо поділу майна або порядку спільного виховання та утримання дітей, раціональним кроком є звернення до сімейного адвоката - професіонала, здатного захистити несправедливо ущемлені права, або протистояти неправомірним зазіханням.

Зрештою, досвідчений адвокат у сімейних справах здатний представити справу в суді у вигіднішому для Вас світлі.

Наш сімейний адвокат вирішує спори в межах м. Вінниці та Вінницької області, надаючи такі професійні послуги:

 • безкоштовні та платні консультації у сімейних спорах;
 • представництво інтересів у шлюборозлучному процесі;
 • розділ спільного майна;
 • розірвання шлюбного договору;
 • визнання недійсності шлюбу, або шлюбного договору;
 • пред'явлення майнових претензій.

Ви можете розраховувати на юридичну допомогу, увагу та участь в судовому рішенні питання утримання та виховання дітей після розлучення. У цьому ключі ми пропонуємо наступні види юридичних послуг:

 • встановлення (заперечення) батьківства;
 • позбавлення (обмеження) батьківських прав;
 • усунення перешкод спілкуванню з дитиною;
 • стягування аліментів на утримання дітей, які не досягли 18-ти річного віку;
 • підготовка звернення до компетентних органів з метою встановлення опіки, усиновлення дитини.

З точки зору буденної філософії спеціалізація «сімейний адвокат» - це спроба перетворити чийсь гіркий досвід в мудрі рішення, які убезпечать кожного від потенційних помилок.

Іншими словами, проконсультувавшись з нашим сімейним адвокатом у м. Вінниця, Ви отримаєте чітке уявлення про те, як юридично правильно врегулювати майнові відносини у зв'язку з укладенням шлюбного союзу.

Помилково припускати, що сімейний адвокат «працює» виключно з розлученнями. Насправді в цьому напрямку юридичного обслуговування громадян поєднується весь спектр цивільно-правових відносин, супроводжуючі сім'ю з моменту укладення шлюбного договору, в тому числі, розпорядження спільним майном, фінансові та будь-які соціально-економічні питання.

У подібній моделі надання юридичних послуг сімейний адвокат - представник не тільки Ваших інтересів, а й кожного з членів родини.

Робота сімейного адвоката полягає в тому, щоб шляхом юридичного обслуговування забезпечити для громадян «зелене світло» на всіх «стежках» цивільно-процесуального провадження.

Зверніться до нас за телефоном, і вкажіть зручний для Вас час зустрічі. У юридичній компанії «ПравоГрупп» Ви дізнаєтеся все про те, як захистити свої інтереси в «сімейних справах».
Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».


Дізнатися більше про послуги юридичної компанії "Правогруп" в м.Вінниця та Вінницькій області: