Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Юридичне абонентське обслуговування

ПРО НАС

Адвокатська компанія «ПравоГруп» створена успішними адвокатами, які мають багатий досвід у сфері правового супроводу Бізнесу, а також надання юридичних послуг у м. Вінниця та Вінницькій області.

Наразі для обслуговування потреб юридичних осіб недостатньо послуг штатного юриста, оскільки підприємницька діяльність пов'язана з багатьма ризиками - у комерційній та внутрішньо-організаційній сферах, у відносинах з агентами ринку, органами державної влади - а це, в свою чергу, зумовлює виникнення різноманітних питань до юрисконсульта, які він фізично не в змозі ефективно вирішити самотужки. Адже неможливо одному юристу оволодіти таким обсягом знань та досвідом у різних галузях права, з якими він був спроможний вчасно відповісти на всі виклики, які виникають впродовж розвитку підприємства.

Тому комплексний підхід до кожної справи, увага кожному клієнту, досягнення бажаної мети - стали девізом адвокатської компанії «ПравоГруп».

Історія створення

Наша команда сформувалася у 2009 році. До її створення ми йшли багато років. Кожен з нас володіє досвідом роботи у державних контролюючих органах, органах судової влади, а тому знає «зсередини» роботу цих структур, та вимоги, які вони висувають. Адвокати компанії мають власну юридичну практику, але чітко усвідомлюють, що лише з об'єднанням зусиль, знань, досвіду, налагоджених зв'язків, можна розраховувати на ефективність та задоволення потреб сучасного бізнесу. ПравоГруп надає широкий спектр послуг.

Наша мета

Фахівець у галузі права стає справжнім фахівцем, лише тоді коли самостійно отримав досвід розв'язання тієї чи іншої проблеми. Досвід неможливо здобути, перечитавши статті в мережі Інтернет. Тому ми не нехтуємо участю в судових процесах, які відбуваються за участю приватних спорів пересічних громадян. Дані спори є найскладнішою ланкою та загартовуванням правової майстерності.

Абсолютно весь досвід ми можемо використати для досягнення позитивного результату на Вашу користь. У своїй діяльності ми використовуємо сучасні правові технології, про які ніхто не розповість Вам. Ми крокуємо поруч із Вами, щоб бути опорою у важкий час.

Наша мета - творити історію про людей, які знають, що таке успіх та як досягнути своєї мети. Ми знаємо що основою цьому є перемога над собою, здатність долати страх, здатність силою волі повертати час на користь своїй справі, здатність перетворювати свої невдачі у цілковиту перемогу. Ця історія - про людей, які перемогли.

«ПравоГруп» - Ваша опора, Ваш радник, Ваш рятівник, Ваш провідник до успіху.

Юридичне абонентське обслуговування

Засновник і незмінний керівник. Провідний юрист з багаторічним досвідом. Фахівець в галузі податкового, цивільного та земельного права. Наразі очолює юридичну компанію «ПравоГруп», яка є лідером у Вінницькій області з надання юридичних послуг підприємствам аграрного сектору економіки.

Глівінська С.Й. закінчила юридичний факультет Одеського національного університету ім. І.І.Мечнікова у 2003 році. У 2005 році отримала свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю. Здобула чималий досвід на посаді інспектора правового забезпечення у Державній податковій інспекції у м. Вінниці з 2000 - 2004 роки. Згодом ? 2004 по 2009 роки ? працювала у холдингових компаніях на посадах керівника юридичної служби.

Досвід роботи у бізнесі дав поштовх до створення власної компанії у 2009 році, яка на сьогодні є ефективною у сфері захисту корпоративних та приватних інтересів.

Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "Правогруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ», «Реєстрація ПП», «Реєстрація ФОП».


Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127

Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127