Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Пакети юридичних послуг від компанії "ПравоГруп"

Юридична компанія «ПравоГруп» готова запропонувати своїм партнерам найвигідніші варіанти співпраці з можливих у Вінниці та Вінницькій області. Ми впевнені, що Ви будете задоволені результатами нашої роботи, оскільки чітко знатимете що ми зробили за звітний місяць ? кожну дію по виконанню Вашого завдання буде описано в звіті.

Пакет юридичних послуг «БАЗОВИЙ»

Оплата проводиться авансом на поточний місяць. По закінченню місяця ЮК «ПравоГруп» надає акт виконаних робіт, в якому детально описано виконані дії з юридичного обслуговування підприємства із зазначенням їх вартості. В пакеті «БАЗОВИЙ» надається знижка на всі види юридичних послуг ? 10% від вартості, зазначеної в прейскуранті. Вартість - 3900,0 грн./міс.

Пакет юридичних послуг «ДІЛОВИЙ»

Оплата проводиться авансом на поточний місяць. По закінченню місяця ЮК «ПравоГруп» надає акт виконаних робіт, в якому детально описано виконані дії з юридичного обслуговування підприємства із зазначенням їх вартості. В пакеті «ДІЛОВИЙ» надається знижка на всі види юридичних послуг ? 20% від вартості, зазначеної в прейскуранті. Вартість - 6000,0 грн./міс.

Пакет юридичних послуг «КОМПЛЕКСНИЙ»

Оплата проводиться авансом на поточний місяць. По закінченню місяця ЮК «ПравоГруп» надає акт виконаних робіт, в якому детально описано виконані дії з юридичного обслуговування підприємства із зазначенням їх вартості. В пакеті послуг «КОМПЛЕКСНИЙ» надається знижка на всі види юридичних послуг ? 30% від вартості, зазначеної в прейскуранті.

Також в пакеті юридичних послуг «КОМПЛЕКСНИЙ» передбачено можливість абонентського обслуговування дочірніх підприємств, які входять до складу одного холдингу. Вартість - 12000,0 грн./міс.

Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "Правогруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ», «Реєстрація ПП», «Реєстрація ФОП».