Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Підготовка адвокатського запиту

У компанії «ПравоГруп» адвокатський запит для пред'явлення в м.Вінниця та Вінницькій області, а також по Україні, підготує авторитетний і досвідчений адвокат.

Адвокатський запит - це письмове звернення до керівництва державних і приватних структур, а також до їх посадовим осіб, що має особливу юридичну силу.

Згідно ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» підприємства, установи та організації, зобов'язані надавати вичерпну відповідь, включаючи пояснення по суті питання та представлення копій необхідних документів.

За юридичною силою адвокатський запит можна порівняти із депутатським і запитом суду - оскільки його ігнорування тягне за собою матеріальну відповідальність, передбачену абз. 4 ст. 212 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На сьогоднішній день розмір штрафу становить від 425 грн. до 850 грн.

Необхідно відзначити, що факт надсилання адвокатського запиту є процесуальним доказом.

В свою чергу, факт відповіді або ігнорування запиту, надання недостовірних або неповних відомостей, визнаючись процесуальним доказом, зміцнює позицію сторони спору (справи).

В свою чергу фізичні особи не зобов’язані відповідати на адвокатський запит. Але він досить часто відіграє роль психологічного «стимулу»: отримання листа з адвокатською печаткою достатньо ефективно мотивує протилежну сторону поважати Ваші права.

Таким чином, якщо Ви зустрілися із свавіллям, або лінощами чиновників - звертайтеся до нас за складанням адвокатського запиту, який допоможе захистити Ваші права та інтереси, як в цивільному обороті, так і в судовому засіданні.
Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».


Дізнатися більше про послуги юридичної компанії "Правогруп" в м.Вінниця та Вінницькій області: