Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

АУТСОРСИНГ / АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Юридичне абонентське обслуговування

Юридичне абонентське обслуговування – це практика правового супроводу бізнесу, яка набуває все більшого поширення. Це спосіб організації партнерської співпраці між бізнесом та професійними юристами, в якому за фіксовану місячну плату (абонентський внесок) бізнес щомісяця отримує пакет юридичних послуг.

Наш досвід свідчить, що юридичне абонентське обслуговування, сприяє підвищенню ефективності роботи підприємства завдяки: а) аудиту процесів управління; б) виявленню законних шляхів максимізації прибутків; в) зменшенню комерційних ризиків.

Що нового пропонує своїм партнерам компанія «ПравоГруп»?

Професійна діяльність юристів компанії «ПравоГруп» спрямовується на:

  • попередження прийняття ризикованих (з юридичної точки зору) управлінських та комерційних рішень;
  • мінімізацію господарських та фінансових ризиків (шляхом захисту бізнесу від недобросовісних контрагентів);
  • гармонізацію відносин з органами державної влади (шляхом захисту бізнесу від свавілля чиновників, перевищення повноважень контролюючими органами, тощо);
  • оптимізацію структури сплачуваних бізнесом податків та інших обов’язкових платежів;
  • удосконалення механізмів управління та контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємства.

Чому варто обрати саме юридичне абонентське обслуговування?

Юридичне абонентське обслуговування – це перевірений та надійний шлях вирішення юридичних питань, який довів свою економічність.

Навіщо щомісяця платити гроші якщо можна звернутися за «разовою» юридичною допомогою до будь-якого іншого юриста?

Відповідь очевидна - разові послуги завжди коштують дорожче, оскільки коли будь-який інший юрист лише чекає на нового клієнта, його витрати накопичуються: оренда, бензин, заробітна платня, рахунки за електроенергію, Інтернет, опалення, тощо. Тому на кожному новому клієнті будь-який інший юрист намагатиметься компенсувати втрати від неефективної діяльності;

Навіщо залучати сторонніх фахівців, якщо натомість можна найняти власного штатного юрисконсульта?

Все залежить від того скільки бізнес готовий «викласти» на його зарплату, відрахування в бюджет, соціальний пакет, обладнання та утримання робочого місця, а також на інші непередбачувані витрати.

Уклавши договір про юридичне абонентське обслуговування бізнес за ті ж гроші отримує не одного штатного працівника, а послуги сформованої команди фахівців, спроможних швидше та ефективніше розв’язувати поставлені перед ними завдання;

Чому фахівці компанії «ПравоГруп» будуть працювати успішніше за інших?

В основі механізму абонентського обслуговування в юридичній компанії «ПравоГруп» перебуває досягнення синергетичного ефекту. Результат праці досвідчених та професійних юристів забезпечує бізнесу приріст ефективності за формулою успіху - 2х2=5 - в якій немає «невідомих змінних».

Гарантії

Якісне обслуговування. Ми завжди знаходимо час для вирішення проблем наших партнерів. До наших послуг усі сучасні засоби мережевого та телекомунікаційного зв’язку. Спілкування відбувається безпосередньо з юристами, які «ведуть» бізнес. Результати нашої роботи «прозорі» - партнер завжди може впевнитися в тому, що його абонентський внесок відпрацьовано.

Конфіденційність – один з основних принципів юридичної практики компанії «ПравоГруп». Ефективність абонентського обслуговування – швидкість прийнятих рішень, їх дієвість - залежить від обізнаності про всі нюанси бізнесу партнера, які стосуються конкретної справи. Тому ми готові запропонувати правові механізми захисту прав та інтересів партнерів, які забезпечують максимальну ефективність юридичних послуг при мінімальному втручанні в організацію фінансово-господарської діяльності партнера.

Ми цінуємо нашу репутацію в бізнес-колах, а також поважаємо Закон та професійну етику. Тому юридична компанія «ПравоГруп» конфіденційність гарантує.

Правове регулювання співпраці. Про надання послуг з юридичного обслуговування між сторонами укладається договір. Таким чином виконання сторонами зобов’язань регулюється нормами цивільного права.


Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "Правогруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ», «Реєстрація ПП», «Реєстрація ФОП».