Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ДІЛОВИХ ПЕРЕГОВОРІВ

Юридичний супровід ділових переговорів

Як свідчить практика, юридичне оформлення досягнутих домовленостей – підписання договору – лише «верхівка айсбергу» тих ризиків, які потенційно загрожують бізнесу в разі несумлінності нового «партнера». Фахівцями Юридичної компанії «ПравоГруп» розроблено дієві механізми захисту інтересів бізнесу на етапі проведення ділових переговорів.

Участь в ділових переговорах є одним з найвідповідальніших завдань, яке зобов’язаний вирішувати кожен керівник. Особливе напруження та увага до їх проведення зумовлені значенням досягнутих домовленостей для подальшої діяльності кожної зі сторін.

Тому ми пропонуємо пакет інформаційних, консалтингових та юридичних послуг, спрямованих на підготовку менеджменту підприємств до ефективної договірної роботи та взаємодії з контрагентами на всіх етапах співпраці: починаючи з обговорення умов, участі нашого юриста в переговорах, підписання договору та закінчуючи контролем за виконанням сторонами договірних зобов’язань.

Робота над організацією переговорів

Організація ділових переговорів є найкращим свідченням про Ваш рівень та вміння у сфері бізнесу. Такі важливі «дрібниці» як вибір місця та дати проведення зустрічі, способу та стилю спілкування з потенційним партнером, ретельність підготовки «протоколу» зустрічі – не потерплять поверхневого ставлення. Проте, не кожна ділова людина дозволить собі «надмірну розкіш» займатися організаційними питаннями в умовах дефіциту часу та ресурсів. Наші клієнти можуть зосередитися на більш важливих для своєї справи питаннях, а організаційний етап – доручити фахівцям Юридичної компанії «ПравоГруп».

В межах пакету послуг з супроводу ділових переговорів ми не оминаємо увагою жодної дрібниці, яка свідчить про уважність, відповідальність та респектабельність нашого клієнта.

Перевірка надійності нового партнера

Перед початком співпраці з новим партнером не є зайвим впевнитися у його надійності. Тому перевірка репутації та правдивості слів контрагента – один з ключових аспектів супроводу ділових переговорів фахівцями Юридичної компанії «ПравоГруп». Для цього ми проводимо комплекс заходів, який включає:

 • перевірку даних з ЄДРПОУ та інших державних реєстрів про контрагента, або предмет договору;
 • експертизу установчих та договірних документів;
 • аналіз фінансово-господарської діяльності контрагента;
 • вивчення ділової репутації потенційного партнера в бізнес-колах.

На етапі перевірки надійності нового партнера, ми створюємо досьє, яке познайомить Вас із діловими, професійними та деякими особистісними якостями співрозмовника до початку зустрічі. Завдяки цьому можна заздалегідь спланувати стратегію та тактику переговорів, орієнтуючись на активний, пасивний та спрямований на співпрацю стиль поведінки.

Розробка тактики та стратегії ділового спілкування

Покладаючись на створений образ бажаного партнера, досвідченому «парламентеру» завжди необхідно пам’ятати, що протилежна сторона діє виключно у власних та корпоративних інтересах, і за зручної нагоди намагатиметься взяти хід переговорів під свій контроль. Тому на діловій зустрічі необхідно бути готовим до «тактичних» провокацій, якими контрагент намагатиметься вивести свого співрозмовника з рівноваги.

В такому випадку ? продемонструйте витримку, характер та досвідченість! Маючи в своєму «арсеналі» можливі сценарії та оптимальні варіанти поведінки в кожному з них, клієнт ЮК «ПравоГруп» буде достатньо підготовленим, щоб ефективно зреагувати на зміну подій, не втратити контролю над ситуацією, та, врешті-решт, підвищити шанси на укладання вигідної для себе угоди.

Захист від «слабких» сторін договору

Як правило, робота над текстом договору займає більше часу, ніж безпосереднє спілкування з потенційним партнером. Ретельність відпрацювання кожного пункту договору зростає пропорційно «ціні питання».

Особлива увага фахівців компанії «ПравоГруп» при юридичному аналізі договору присвячується контролю за:

 • порядком розрахунків, де в серед інших загроз необхідно запобігти небезпеці стягнення додаткових штрафів;
 • ризиком визнання договору недійсним, де необхідно перевірити зміст істотних умов договору, реквізитів, а також оцінити відповідність положень договору нормам діючого цивільного та господарського законодавства;
 • наявністю у представників сторін достатнього обсягу повноважень для взяття та виконання договірних зобов’язань від імені юридичної (фізичної) особи – Сторони договору.

Присутність юриста на переговорах

Участь юриста в переговорах спроможна стати «залізобетонною» опорою Вашим аргументам для протилежної сторони.

Його присутність є дійсно важливою, тому що своєчасно реагувати на репліки співрозмовників, будуючи позицію клієнта на основі положень діючого законодавства, зможе лише професійний юрист.

Супровід договірних відносин

Виконання Сторонами договірних зобов’язань є основою юридичної роботи фахівців компанії «ПравоГруп» зі своїми клієнтами. В процесі реалізації положень правочину досить часто змінюються домовленості та умови виконання зобов’язань, терміни та умови розрахунків, поведінка контрагентів, тощо. Тому невід’ємною частиною пакету послуг з супроводу ділових переговорів юристами компанії «ПравоГруп» є:

 • контроль над виконанням Сторонами усіх мов договору;
 • підготовки та підписання змін, доповнень та додаткових угод;
 • ведення претензійної та позовної роботи;
 • представництво та захист інтересів клієнта в судовому засіданні;
 • контроль виконання судових рішень на користь клієнта.


Повернутися на головну сторінку сайту «Юридичні послуги у м. Вінниця».

Взнати більше про послуги ЮК "ПравоГруп" у м. Вінниця та Вінницькій області: «Реєстрація ТОВ», «Реєстрація ПП», «Реєстрація ФОП».