Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Звітність за формою №1-ДФ

Реєстрація ПП у м. Вінниця

Міндоходів на своєму офіційному сайті нагадало податковим агентам про їх обов’язок подати податковий розрахунок за формою № 1ДФ.

Податкові агенти повинні подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб — платників податку, а також суми утриманого з них ПДФО (тобто Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ). Форму податкового розрахунку та Порядок його заповнення затверджено наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1020.

Такий розрахунок подається до органу Міндоходів за місцем розташування податкового агента у строки, встановлені для податкового кварталу (п.п. «б» п. 176.2 Податкового кодексу України).

При цьому контролери звертають увагу: податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий податковий розрахунок за календарний рік не подається.

Якщо останній день строку подання податкового розрахунку припадає на вихідний чи святковий день, то останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційний (банківський) день.

Крім цього, міндоходівці нагадали, що якщо до закінчення граничного строку подання податкового розрахунку податковий агент виявляє помилки у раніше поданому за поточний звітний період розрахунку, він має подати новий розрахунок із виправленими показниками за такий самий звітний період. Штрафні санкції та адміністративні штрафи в такому разі не застосовуються.

Джерело: http://nibu.factor.ua/ukr/news/news.html?id=8114


Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127

Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127