Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/pravo643/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Нові умови торгівлі пестицидами

Нові умови торгівлі пестицидами

Мінагрополітики наказом від 17.07.2013 р. № 439 затвердило Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) (далі — Ліцензійні умови).

Цей документ визначає організаційні, кваліфікаційні та особливі вимоги. Ліцензійні умови обов’язкові для виконання при провадженні господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин).

Нагадаємо, що органом ліцензування торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) є Мінагрополітики* (див. п. 8 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою КМУ від 14.11.2000 р. № 1698).

У додатках 1–6 до Ліцензійних умов наведено форми:

— заяви про видачу ліцензії;

— відомості про наявність власних або орендованих складських і торгових приміщень, матеріально-технічної бази та їх відповідність установленим вимогам;

— заяви про видачу копії ліцензії;

— заяви про переоформлення ліцензії;

— заяви про видачу дубліката ліцензії;

— опису документів, що додаються до заяви про видачу ліцензії.

Наказ від 17.07.2013 р. № 439 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки замітки зазначений документ офіційно ще не опублікований.

Джерело: http://nibu.factor.ua/ukr/news/news.html?id=8116


Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127

Notice: Array to string conversion in /home/pravo643/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 127